Ortopedinis gultas su "Memory foam"

Ortopedinis gultas su "Memory foam"

Šis gultas yra skirtas visiems įvairių veislių ir dydžių šunims. Ypač tinka tiems šunims, kuriems yra skausmingos stuburo ar galūnių sritys.

Gultas nėra aukštas (6 cm.), tolėl jį puikiai tinka patiesti ir į narvą. Padėtas tiesiai ant grindų užpildys bet kokį laisvą kampelį namuose. 

Viršutinė dalis  - tvirtas sudygsniuotas medvilninis audinys, paminkštintas sintetiniu pluoštu. Prieš plaunant, atidarius užtrauktuką, išimamas vidinis „Memory foam“ čiužinys. Jeigu čiužinys yra sudrėkęs ar šlapias, reikia išimti labai atsargiai, nes gali įplyšti. Tada visas išorinis maišas skalbiamas 40 laipsnių temperatūroje.

„Memory foam“ priežiūros instrukcija: „Memory foam“ čiužinį švelniai ir labai atsargiai galima plauti po lenva dušo srove 40°C temperatūroje. Labai lengvais paspaudimais išspausti vandenį (negręžti) ir padėti taip, kad nuvarvėtų perteklius (nekabinti, nedžiauti). Šlapias čiužinys yra neatsparus, lengvai plyšta. Jei sudrėko, geriau neplauti, o išvėdinti. Nemalonų kvapą galima panaikinti papurškus kvapų naikintoju.

Memory foam (angl.) - tai viskozės elastinė medžiaga. Ji prisitaiko prie kūno temperatūros ir švelniai apgaubia gulinčio šuns galvą, pečius, kaklą ir visą kūną. Ši medžiaga nesukelia spaudimo tose kūno vietose, kur dažniausiai skauda pabuvus netinkamoje pozoje. Priešingai negu paprasto porolono ląstelės, viskozės elastinės medžiagos ląstelės susispaudžia kiekvieno spustelėjimo metu. Nebespaudžiama viskozės elastinė medžiaga atgauna pradinę formą. Gebėjimas grįžti į pradinę formą (memory angl. - atmintis) suteikia medžiagai terapeutinių savybių, kadangi tokia elastinga medžiaga visiškai nespaudžia kūno.

Audinys: 100% medvilnė

Užpildas: viršutinė gulto dalis sudygsniuota ir paminkštinta sintetiniu pluoštu;

                  vidinė gulto dalis -  viskozės elastinė medžiaga "Memory  foam".

A - ilgis, B - plotis, H - aukštis (cm.)

80,00 €