Nešyklė - slingas

Nešyklė - slingas

Nešyklė skirta jauniems ar mažų veislių šuniukams bendroms kelionėms kartu su šeimininku. Labai patogu ir praktiška neštis mažus šuniukus socializuotis ar pas veterinarą, taip pat į parodas ar parduotuvę. Pravartu pasiimti ir į ilgas keliones – mažajam augintiniui pavargus, galima jį panešti.

Nešioklė pasiūta iš stiprios medvilnės, apatinė dalis paminkštinta. Medžiaginė nešioklė lengvai prisitaiko prie šuns ir šeimininko formų, todėl šuniukui patogu, saugu ir jauku. Nešamas šuniukas jaučia žmogaus širdies plakimą bei šilumą, todėl dažnai užmiega. 

Nešyklė dedasi per petį, tad šeimininko rankos lieka laisvos. Siūname vieną dydį, nes gaminio modelis universalus. Jei šuo didesnis (apie 6-10kg.), galva ir priekinės kojos gali „užlipti“ ant nešyklės krašto, jei šuo mažesnis (3-6kg.) - tiesiog visas saugiai pasislepia viduje. Iššokti šuniukui sunku, nes nuo minkšto dugno sunku atsispirti. Žinoma, kol šuo pripras, šeimininkas gali prilaikyti jį ranka. Nešykle rekomenduojame nešti nuo 3 iki 12 kg. Rankena reguliuojama.

Spalvų gama įvairi. 

Audinys: 100% medvilnė.

Užpildas: sintetinis pluoštas.

40,00 €